ra4-1305.jpg

 

متاسفانه در جوامع عقب نگه داشته شده بسیاراتفاق افتاده  که مردان مجردی که بواسطه نیاز جنسی به طرف زنان جذب شده اند!!!

برای رسیدن به این هدف با دروغ وفریب کاری بحث ازدواج را پیش میکشند و متاسفانه این حربه سالهاست  که جواب میدهد!!!!

دختران در ارزوی مادر شدن و تشکیل خانواده که بدیهی است اساس افرینش و نیاز دائمی زنان است  به این خدعه تن میدهند!!!! چه بسا دخترانی که خود میدانند ان پسر اینکاره نیست!!!ولی مایلند درخیال پردازی رویایی شیرین سیر کنند؟؟؟؟ وبیشتر هم این اتغاق زمانی می افتد که به نظر میرسد ان جوان وضع مالی خوبی دارد ماشین مدل بالا! لباسهای برند ! گل خریدن ودر را باز کردن! به صرف غذا دعوت کردن وحرفهای عاشقانه زدن زمینه مناسب فکری برای ازدواج را در ذهن زنان پا یه ریزی میکند و این در شرایطی است که زنان مادر شدن را فقط از کانال ازدواج میسر میدانند !!!!!!!!

در جوامعی که زنان متمول و دارای اندیشه های ازاد قصد مادر شدن دارند با قبول مسئولیت بزرگ کردن فرزند خود بی انکه ازدواجی در کار باشد مادر میشوند !!!!

البته که بزرگ شدن بچه زیر سایه پدر و مادر موهبتی الهی است ولی در شرایطی هم میتوان باور داشت که فلسفه بی انتهای آفرینش وطبیعت بردوش زنان نهاده شده واین توانایی ازطرف کائنات حمایت خواهد شد !!!!!

در جانوران وحیوانات معمولا جنس نر پس از جفت گیری خانواده را ترک میکند و این ماده است که جور نبود  او را صبورانه تحمل خواهد کرد !!

به این ترتیب معلوم میشود چرا دختران ما که فقط یک راه برای مادر شدن دارند اینگونه تلاش برای ازدواج میکنند که متاسفانه سبب گول خوردن وبازیچه قرار گرفتن روح وروان واحساس انها میشود در کشور کوچک ولی متمدن ژاپن اگر پسری به دختر قول ازدواج بدهد وسپس پشیمان شود حکم زندان دارد !!!!بدیهی است که انها حساسیت موضوع را درک کرده اند !

ولی میلیونها دختردر کنار این نقطه ضعف قانون با احساسات در هم شکسته و له شده زمان را سپری میکنند و بسیار دخترانی که پس از شکست یک رابطه عاشقانه و منجر به ازدواج به کلی از ارتباط با آقایان منزجر وتارک دنیا میشوند!

در این زمانه واین همه توصیه های اخلاقی وانسانی بهتر این است که پسرها صادقانه تقاضای خود را مطرح کنند بی انکه تصوری از اینده مشخص در ذهن دختران بکارند !!!! ومطمئن باشند که همراهانی پیدا خواهند کرد که شرایط انها را پذیرا باشد

چرا دروغ ؟؟؟؟؟؟؟؟

راست  بگوئید!!!! کائنات که خودش  حقیقت محض است به کمک شما خواهد امد مطمئن باشید

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

6 + یک =


کلیه حقوق این سایت متعلق به خانم آذین افشـــاری می باشد