عروس خانم مایلید کدام آقا پدر بچه های شما باشد

gd1.jpg

در سفرهایی که خارج از ایران داشتم در جنگلهای آمازون و اسیای شرق به انسانهای بدوی که روی درختها درجنگل و خانه های گلی زندگی میکردند برخورد کردم وقتی از لیدر محلی در مورد چگونگی رفع نیازهای اولیه ی انها مثل خوردن و خوابیدن وسکس و مرگ سوال میکردم اوباتعجب به من میگفت خوب !خیلی ساده و معمولی!!!!!!

به نظر میرسید گذشته از هزاران قوانین حاکم بر همین نیازهای ما !!!آنها بی انکه بیاندیشند همه را بدرستی به اجرا در میاورند واز یک تاریخ ده هزارساله !!!!با سربلندی بیرون امده اند !!!!!!

زنان چگونه مردان خود را انتخاب میکردند ؟؟؟؟؟اساس این راحتی در انتخاب چه بود ؟؟؟؟؟؟

در طبیعت نرها برای دلبری با رقص عشق / اوازه خوانی و چهچه زدن /دوئل کردن  /ساخت خانه های بزرگتر و زیباتر/ پرها / شاخها و یال و کوپال های رنگارنگ از ماده ها دل میبرند !!!!

در مورد زنها چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته که اساس انتخاب مبنی بر قدرت مرد بود!!!!ولی کششی نهانی طبق قانونی نانوشته زنان را به سمت مردانی سوق میداد که حس خوبی نسبت به باردار شدن از ان مرد داشتند دوست داشتند که او پدر بچه هایشان باشد ! یک زن بیش از هر کسی میداند کدامیک از مردان لیاقت پدربودن برای بچه های او را دارد!!!!!!پس از بررسی های عاقلانه در مورد شرایط مناسب فرد برای ازدواج اخرین تست خود را بعمل آورید !!!!!صداهای اطراف را خاموش کنید/ ارام باشید و تمرکز کنید / به ندای دل خویش گوش کنید /

آیا میخواهید او پدر بچه های شما باشد؟؟؟؟؟

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

7 − 5 =


کلیه حقوق این سایت متعلق به خانم آذین افشـــاری می باشد