amel-cloony.jpg

 

گاهی اوقات که پای درد و دل آقایان مینشینم همیشه از کنکاش خانمها برای اگاهی از اموالشان شاکی هستند و انرا خشن و بی رحمانه ودر نهایت برخوردی مادی گرایانه میدانند و معمولا زنان خیلی راحت  به پول پرستی محکوم میشوند !!درچنین مواقعی آقایان مایلند ان خانم بیشتر به قلب عاشق انها !!!التیام بخشیدن به گذشته دردناک !!!وطوفان هایی که بر انها نازل  شده وجان سالم بدر برده اند !!!! و اکنون یک ناجی و سنگ صبور پیدا شده که میتوانند در کنار او پهلو بگیرند !!ییاندیشند !!

بی شک این انتظارات در یک ارتباط دو طرفه انسانی قابل قبول و حتما قابل اجراست

اما مطلبی که مهم است احساس زن برای تشکیل خانواده و امنیت فرزندانش ! بدیهی است که اورا نگران آینده میکند مثال هایی از طبیعت حقانیت زنان راتائید میکند زیرا که شما نمیتوانید حیوانات ماده را به تمکن جویی محکوم کنید !!!!!

جالبه بدانید !!!!

بزهای ماده در سالی که نزول باران کم باشد براثر نگرانی برای قحطی و خشکسالی در هنگام جفت گیری دم خود را بین پاهای عقب میگذارند وبه این ترتیب مانع از دخول و بارداری میشوند !!!!سالی بدون توله بهترازتوله ای رنجور و ضعیف ویا مرده!!چیزی که نرها هرگز به ان نمی اندیشند !!!

در فصل جفت گیری پنگون های نر به خانه سازی روی میاورند وهر کدام به میزان زرنگی و سلیقه خود خانه ای در خور حال و هوای خویش میسازند وسپس ماده خود را انتخاب کرده وانرا به خلوت دعوت میکنند !!!پنگوئن ماده پس از اطمینان از جدی بودن خواستگاری به چندین خانه پیشنهاد شده قدم میگذارد وبا بررسی و اندیشه بزرگترین وبا امکانات ترین خانه از نظر دسترسی هرچه سریعتر به دریا وغذا را انتخاب کرده ورضایت خود را برای جفتگیری با ورود به ان جایگاه امن اعلام میکند!!!!!

در رقص عشق! ودوئل برسر بدست آوردن ماده !که در فصل جفتگیری بین نرها مرسوم است !! همیشه نری که خوش رقصی بهتری دارد  وانکه در مبارزه ای  خونین پیروز میشودعلمدار این ماجرا خواهد بود!!!!! بدیهی است زیرا که ان نر امنیت را در کنار خود تضمین  میکند !!

تمکن وتمکین !!!! دو روی یک سکه !!!

پول!!!!نزد ما انسانها که به نوعی ضامن بالا بردن ضریب امنیت و ارامش است همچون خوش رقصی و توانمندی جسمی وجنسی  در حیوانات نمود پیدا میکند واین بدیهی است که زنان پیرو  طبیعت خویش در این مورد  پرس و جو کنند  !!به ان بیاندیشند!!بررسی کنند !!محاسبه کنند و پای خود را جای محکمی بگذارند البته داشتن روحیه مسئولیت پذیری و حمایتی  مرد که بتواند به زن این اطمینان را بدهد که انتخاب درستی کرده! حتما میتواند جایگزین پول در سنین جوانی باشد مهم داشتن اطمینان از آینده ای روشن برای رشد فرزندان است که بسیار دیده شده دخترانی!! پسرهایی با دست خالی را میپذیرند به امید آینده ای صد البته بهتر !!!!

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

نه − پنج =


کلیه حقوق این سایت متعلق به خانم آذین افشـــاری می باشد